AMATORSKI WIECZÓR PIOSENKI LITERACKIEJ

W poniedziałek 3 czerwca odbyło się w naszej szkole drugie amatorskie spotkanie z piosenką literacką. Późnym popołudniem wszyscy chętni mogli przyjemnie spędzić czas z ciastkiem i herbatą przy muzyce w wykonaniu szkolnego zespołu "202". W skład zespołu wchodzi czwórka uczniów drugiej klasy z XIII LO: Adela Kabacińska, Michał Kolasa, Gabriela Kowalewska i Maks Szymański. Obecni na koncercie słuchacze mieli okazję do zapoznania się z wykonaniami utworów zarówno zasłużonych już twórców poezji śpiewanej, jak i artystów młodego pokolenia. W repertuarze znalazły się między innymi piosenki Starego Dobrego Małżeństwa, Martyny Jakubowicz, Seweryna Krajewskiego, Krzysztofa Zalewskiego, Meli Koteluk i zespołu Coma.
Dziękujemy wszystkim obecnym za wspólne budowanie świetnej atmosfery.
Jednocześnie osoby czujące niedosyt zapraszamy na kolejny koncert, już na jesieni!