13 LO w Szczecinie

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

WIEŚCI Z BURSY

KULTURA


Dzień Dziecka – statkiem po Odrze

Wychowawcy przygotowali nam niezwykłą niespodziankę - rejs statkiem przez wyjątkowy szczeciński port, malownicze Międzyodrze oraz kultowe jezioro Dąbie. Towarzyszyła nam pani przewodnik Joanna Wachnik, która opowiedziała o historii i bogactwie kulturowym regionu. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku. Było cudownie, nawet niebo nieoczekiwanie się rozjaśniło!

GALERIA:

TRADYCJA


Maturzyści

I tak tradycji stało się zadość - pożegnaliśmy maturzystów. Było wesoło, smacznie, trochę dziwacznie, nostalgicznie i artystycznie. Na pamiątkę film - produced by Kasia & Company.

FILM:

KULTURA


Wiosenny wieczór poezji z teatrem w tle

Iluzja, maski, lustrzane odbicia – theatrum mundi w pełnym tego słowa znaczeniu, nie tylko w poezji, ale i antycznej tragedii. Jak na wieczór z teatrem przystało, zakończenie było iście dramatyczne – weszliśmy w rolę… Niech to zostanie naszą słodką tajemnicą.

GALERIA:

SPORT


Mamy mistrzów badmintona!

W minionym tygodniu odbył się turniej badmintona, w którym wzięło udział 14 osób. Do finału zakwalifikowały się cztery. Walka była wyrównana, zacięta oraz pełna emocji. Nie obyło się bez niespodziewanych zwrotów akcji, ale ostatecznie wygrał Stanisław, drugie miejsce zajęła Milena, a trzecie – Marcin. Gratulujemy!

GALERIA:

TRADYCJE


Dzień Kobiet

świętowaliśmy podczas uroczystej kolacji z romantyczną muzyką w tle w pięknie udekorowanej jadalni. Dziewczęta otrzymały kwiaty i upominki od chłopców, którzy tego dnia podawali do stołu, jak w najbardziej wyszukanej restauracji.

GALERIA:

Strona 1 z 26