TO MY!!!

MINI TURNIEJ SZACHOWY

Nasze pierwsze turniejowe partie szachowe.

SPACER

7 lutego wybraliśmy się na spacer w poszukiwaniu oznak wiosny. Na Jasnych Błoniach zachwyciliśmy się krokusami i kwitnącą japońską wiśnią. W pobliżu szkoły ujrzeliśmy przebiśniegi i ranniki. Wiosna zbliża się wielkimi krokami.

KONKURS MATEMATYCZNY

Laureaci klasowego konkursu „Mistrz dodawania i odejmowania w zakresie 0 – 10”: Bernatowicz Kasia, Kowalak Bartek, Kowalski Marcin, Rosik Ola.

BAL KARNAWAŁOWY

30 stycznia bawiliśmy się na cudownym balu karnawałowym z klaunem Andzią. Każdy z wcielił się w inną postać, były księżniczki, koty, naukowiec, robot, paw i inne. Podczas wspólnej zabawy wzięliśmy udział w konkursach: rzut marchewką, taniec na gazecie, zabawa z kolorowymi ulami, przejście przez rwącą rzekę po kamieniach... Bak karnawałowy uważamy za udany.