NIEZWYKŁY KONKURS RECYTATORSKI

W klimatycznej kawiarni "Między wierszami" w atmosferze poezji odbył się 1. elitarny konkurs recytatorski. Towarzyszyła mu prezentacja autorskich tekstów uczniów Gimnazjum nr 16 i Szkoły Podstawowej nr 6 w wykonaniu Wojciecha Sandacha, aktora Teatru Współczesnego.
W środę 25 października odbył się pierwszy elitarny konkurs recytatorski organizowany przez ZSO7 i księgarnio-kawiarnię "Między wierszami". Jego celem było wyłonienie reprezentantów na wojewódzki konkurs recytatorski "Szczeciński Parnas" poświęcony twórcom ziemi szczecińskiej.
Organizacją zajmowała się Wioleta Świtała oraz Ewa Madruj z pomocą czterech uczennic Gimnazjum 16. W jury zasiedli również Wojciech Sandach, aktor Teatru Współczesnego, Andrzej Banasiak z Radia Szczecin oraz Gabriel Augustyk, kierownik kawiarni "Między wierszami".
Impreza miała charakter kameralny. Reprezentantką SP6 została Barbara Majdowska, natomiast w Gimazjum 16 zwycięzcami byli Jakub Tomala oraz Karolina Skumiał. Gratulujemy!